Главная > Все новости > Ситуація, що відбулася на шахті «Краснолиманській», дає привід думати, що керівництву вугільної компанії є що приховувати від своїх працівників

Ситуація, що відбулася на шахті «Краснолиманській», дає привід думати, що керівництву вугільної компанії є що приховувати від своїх працівників

Та ситуація, що відбулася сьогодні вранці на шахті «Краснолиманській», дає привід думати, що керівництву вугільної компанії є що приховувати перед своїми працівниками.

Як я вчора писав, сьогодні мала відбутись зустріч представників незалежної профспілки «Захист праці Покровськ» із керівництвом ДП «ВК «Краснолиманська».

На жаль, керівники не стали на сторону своїх працівників. Вже на КПП підприємства розпочалось порушення чинного законодавства України — порушились гарантовані ст. 40 ЗУ «Про професійні спілки, їх права та гарантії діяльності» права представників профспілок.

Членів профспілки не пропустили на територію шахти, а працівників підприємства, що увійшли до цієї профспілки, також не допустили до своїх робочих місць!

Як так можна ставитись до своїх же робітників? Не розумію…
Буду ініціювати створення тимчасової слідчої депутатської комісії, щоб розібратися в цій жахливій ситуації, аби ми з шахтарями мали змогу працювати й відстоювати їх права в правовому полі.

Хочу висловити подяку співробітникам Покровського відділу поліції за належне виконання покладених на них обов’язків під час прямого порушення законодавства України керівництвом шахти «Краснолиманської».

Свідчення взяті, протоколи складені.

Дякую за ваш професіоналізм!

Руслан Требушкин

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *