Главная > Все новости > У Покровську право на отримання грошової компенсації за «бебі-бокси» мають 740 жінок

У Покровську право на отримання грошової компенсації за «бебі-бокси» мають 740 жінок

Донецька ОДА затвердила механізм виплати грошової компенсації за неотримані «бебі-бокси». На це з обласного бюджету виділили 46,2 мільйона гривень. Гроші зможуть отримати жінки, які народили дітей з 1 вересня 2018 року по 3 грудня 2019 на території Донецької області, підконтрольній українській владі.

Про це повідомляють у пресслужбі Донецької облдержадміністрації.

«Йдеться про одноразову виплату розмір якої складає 3250 гривень на кожну живонароджену з 01 вересня 2018 року по 31 грудня 2019 року дитину. За даними міністерства соціальної політики Україні розмір компенсації відповідає середній вартості «пакунку малюка» протягом 2018-2019 років», — йдеться у повідомленні.

У Покровську право на отримання такої грошової компенсації мають 740 жінок. Такі дані 06239 озвучила начальник УСЗН Ірина Бонзюх.

«Сьогодні досить активно фахівці приймають документи від батьків. Не дивлячись на те, що постанова була затверджена лише на минулому тижні, матусі інтенсивно подають до Управління відповідний пакет документів», — зазначила Ірина Павлівна.

Аби отримати грошову компенсацію, необхідно до 9 грудня 2020 року подати заяву разом з установленим пакетом документів до Управляння соціального захисту населення за місцем проживання. Заяву мають розглянути протягом 10 днів. У разі ухвалення позитивного рішення, кошти перерахують на рахунки заявника.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *