Главная > Все новости > У Покровську чотири багатоквартирних будинки сьогодні все ще залишаються без тепла

У Покровську чотири багатоквартирних будинки сьогодні все ще залишаються без тепла

«Тепло буде! Ми робимо все можливе.» — заступник міського голови роз’яснив мешканцям будинків по вул. Авангардні про причину затримки.

Чотири багатоквартирних будинки, теплопостачання яких було передане з балансу «Укрзалізниці» місту, сьогодні все ще залишаються без тепла. Вчора заступник міського голови Сергій Федоров зустрівся з жителями багатоповерхівок по вул. Авангардній. Про це йдеться у повідомленні Покровської міської ради у Фейсбук.

Як він пояснив, затримка виникла на етапі подання документації. Через підвищені вимоги до безпеки, Управління газопостачання та газифікації має категоричне відношення до документів. Наразі вже повністю готові документи на 14 квартир, але процедура узгодження затяглася. Крім того не сприяє просуванню робіт і комунальні борги жителів будинків. На сьогодні вони складають майже 800 тисяч гривень.

Підрядник виконання реконструкції системи газопостачання житлового будинку зауважив також, що певною завадою стали зміни вимог до проектів. Готовий проект через це довелося перезатверджувати, що відняло час та частину фінансування.

Щоденно проходять зустрічі представникив міської влади та Управління газопостачання та газифікації щоб прискорити обладнання всіх квартир індивідуальним газовим опаленням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *