Главная > Все новости > У Покровську готують тимчасове інфекційне відділення на 53 ліжка

У Покровську готують тимчасове інфекційне відділення на 53 ліжка

У Покровську в самоізоляції знаходилася 81 особа. Дві особи вийшли із самоізоляції, а інші залишаються під наглядом медиків і контролем поліції. Про це у Фейсбук вчора ввечері написала в.о. міського голови Ірина Сущенко.

Наразі у Покровську немає зареєстрованих випадків. Однак , як писав 06239, в Мирноградській лікарні знаходиться мешканка Бахмута, в якої підтверджено коронавірусну інфекцію. Тому карантинні заходи тривають.

«Лікарні, лікарі, медсестри об’єдналися, працюють спільно. Спираючись на народну мудрість “сподівайся на краще, але будь готовий до всього”, ми готуємо тимчасове інфекційне відділення на 53 ліжка. Всі лікувальні установи переведені в режим екстреної медицини. Це означає, що консультації лікарі проводять по телефону, скасовані планові операції, допомога надається тільки в екстрених випадках. В такому ж режимі працює і стоматологія. Відкрито кабінет, де лікар надає невідкладну допомогу і дітям, і дорослим абсолютно безкоштовно», — йдеться у повідомленні Ірини Сущенко.

Щодо інших карантинних заходів — на рівні держави дозволена торгівля зоомагазинів і магазинів насіння.

Ірина Сущенко відзначила, що потенційні покупці в цих крамницях — люди похилого віку. Саме тому вона провела серйозну розмову з представниками цих пунктів продажу щодо дезінфекції та санітарних норм.

Щодо решти питань — місто працює в штатному режимі, працюють комунальні служби, місто прибирають, але поки тимчасово відкладені зустрічі за програмою “200-200-200” і суботники, йдеться у повідомленні.

«Шановні жителі! Все це буде, тільки пізніше. Після карантину ми обов’язково зустрінемось і обговоримо всі питання та можливості зробити Покровськ кращим. А зараз дотримуйтесь карантину і будьте здорові!», — звернулася до городян Сущенко.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *