Главная > Все новости > Сущенко: «У Покровську вже 49 осіб відправлені на самоізоляцію»

Сущенко: «У Покровську вже 49 осіб відправлені на самоізоляцію»

Ситуація з коронавірусом в Україні погіршується, тому уряд ввів режим надзвичайної ситуації у всіх областях.

«Запроваджені карантинні заходи більш ніж обґрунтовані. Тільки в Покровську вже 49 осіб відправлені на самоізоляцію, в тому числі і жителі Родинського, які були зареєстровані раніше. Контроль за дотриманням режиму цих людей покладено на національну поліцію, яка постійно проводить раптові перевірки. Нагадаю, що за порушення режиму карантину в умовах епідемії передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність», — про це повідомила у Фейсбук в.о. міського голови Ірина Сущенко.

Міськрада замовила у операторів мобільного зв’язку інформацію щодо людей, які перебували в роумінгу. За цими даними за останні два тижні з-за кордону до Покровська та ближніх міст повернулися 1 500 осіб. Для них була замовлена СМС-розсилка з рекомендаціями щодо самоізоляції.

«Головним питанням для міста залишається медицина. Щодня проходять засідання медичного штабу, вирішуються нагальні питання і ведеться підготовка до екстрених ситуацій. Але щоб не допустити таких ситуацій, щоб уберегти здоров’я, я закликаю вас дотримуватися карантину, який триватиме до 24 квітня», — зазначила Сущенко.

5 thoughts on “Сущенко: «У Покровську вже 49 осіб відправлені на самоізоляцію»

        1. Зачем писать ответ на ссылку , если статью уже откорректировали . Это не профессиональный подход

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *