Главная > Все новости > У Покровську проводять температурний скринінг тим, хто перетинає межі області

У Покровську проводять температурний скринінг тим, хто перетинає межі області

Співробітники Національної поліції проводять  температурний скринінг осіб, що прибувають до області або залишають її межі. Всього функціонує 5 блокпостів, де здійснюються такі заходи.

Назва об’єктута відділ НПУ який закріпленийМісце розташування БП тамаршрут несення служби МБПОбласті в напрямку яких знаходиться БП
БП 3С008Центральний ВППівнічно-західний виїзд з м. Маріуполь, автомобільна дорога Маріуполь–Нікольське.Запорізька обл.
БП 3С001Мангушський ВПЗахідна околиця смт. Мангуш, автомобільна дорога Маріуполь–Бердянськ.Запорізька обл.
БП 3С005Великоновосілківський ВППівнічна околиця смт. Багатир, автомобільна дорога Донецьк–Запоріжжя.Запорізька обл.
БП 3С006Покровський ВПм. Покровськ, траса М-04 поворот нас. ГришинеДніпропетровська обл.
БП 3П001Слов’янський ВПс. Долина, автомобільна дорога Київ–Харків–Довжанський.Харківська обл.

Поліція наразі діє за наступним алгоритмом – тривають звичайні перевірки документів та транспортних засобів, разом з тим проводиться температурний скринінг. У разі, якщо у когось виявляють підвищену температуру, людині пропонують підписати згоду на добровільну самоізоляцію протягом 14 днів задля контролю та недопущення поширення гострих респіраторних вірусних інфекцій та збереження життя і здоров’я наших громадян. Співробітники поліції отримують від людей з підвищеною температурою тіла письмові згоди у двох екземплярах – один залишається у базі даних поліції, інший передають до департаменту охорони здоров’я Донецької ОДА.

Такі заходи спрямовані на дотримання умов загальнонаціонального карантину, недопущення поширення хвороби та збереження людських життів

Також повідомляємо,  що всі особи, задіяні у реалізації заходів національного карантину забезпечені особистими засобами захисту та дезінфікуючими засобами, на території блок-посту розміщені інформаційні матеріали з роз’ясненнями щодо протидії поширенню коронавірусу COVID-19, а громадяни, які мають підвищену температуру або ознаки захворювання отримують пам’ятки про самоізоляцію з детальною інструкцією щодо того, як вберегти себе та своїх близьких від можливого зараження.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *