Главная > Все новости > З початку року покровські поліцейські виявили 148 водіїв, які керували транспортом у нетверезому стані

З початку року покровські поліцейські виявили 148 водіїв, які керували транспортом у нетверезому стані

Лише в червні співробітники СРПП Покровського відділу поліції виявили 22 водіїв, які перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння. У відношенні водіїв-правопорушників поліцейські склали адміністративні матеріали.

Ні попередження, ні штрафи, ні численні ДТП не можуть змусити деяких громадян не сідати за кермо у нетверезому стані. Поліція вкотре нагадує про небезпеку та аварійні ситуації, які виникають через п’яних водіїв. Адже алкоголь погіршує здатність чітко діяти під час дорожнього руху, послаблює здатність оцінки ситуації, в результаті чого зростає ризик скоєння ДТП. Типові аварії для нетверезих водіїв — це виїзд на зустрічну смугу і лобове зіткнення. Наслідки таких аварій можуть бути фатальними.

Наголошуємо, що за керування транспортним засобом у нетверезому стані передбачена адміністративна відповідальність згідно ст. 130 (Керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції) Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Правоохоронці Покровська звертаються до водіїв із закликом не сідати за кермо у стані сп’яніння, бо це може призвести до непоправних наслідків. Пам’ятайте, безпека на дорогах залежить в першу чергу від самих водіїв. Тому не нехтуйте правилами дорожнього руху та нормами чинного законодавства!

Співробітники поліції закликають і всіх громадян повідомляти до чергової частини про водіїв, які сіли за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *