Главная > Все новости > У Покровську ювенальні поліцейські провели акцію «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!»

У Покровську ювенальні поліцейські провели акцію «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!»

Профілактичний захід відбувся у Всесвітній день запобігання самогубствам на подвір’ї місцевої школи № 3.

Щорічно 10 вересня відзначається Всесвітній день запобігання самогубствам, що був заснований Всесвітньою організацією охорони здоров’я спільно з Міжнародною асоціацією щодо запобігання самогубств. На жаль, статистика свідчить, що з кожним роком таких трагічних випадків в Україні стає все більше і більше. А найстрашніше, що самогубства вчиняють і неповнолітні. Упродовж 7 місяців 2020 року до органів Національної поліції України надійшло 193 повідомлення про вчинення дітьми навмисних самоушкоджень, з яких 77 самогубств та 116 спроб їх учинення.

І саме сьогодні, в рамках профілактичної акції «Посміхнись життю, ти йому подобаєшся!» інспектори ювенальної превенції Покровського відділу поліції організували та провели тематичні зустрічі з школярами, метою яких є наголос на цінності людського життя. Учням пояснили, що вони повинні поважати не тільки право на життя один одного, а й цінувати своє особисте. Немає безвихідних ситуацій. Поруч завжди є батьки, близькі люди, педагоги, психологи та поліцейські, які їх завжди вислухають і допоможуть.

Поліцейські закликали учнів бути уважними один до одного та приходити на допомогу тим, хто цього потребує. А у разі виникнення загрозливих ситуацій з боку однолітків чи інших осіб, відразу повідомляти про це дорослим та поліцейським.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *