Главная > Все новости > У Покровську провели культурну акцію «Відомий і невідомий Шевченко»

У Покровську провели культурну акцію «Відомий і невідомий Шевченко»

Щороку на початку березня українці у всьому світі вшановують пам’ять Великого сина українського народу – Тараса Григоровича Шевченка. Народний поет, полум’яний патріот та мислитель, він завжди боровся за кращу долю для українського народу. Однак Тарас Григорович також заслужено має славу одного з найвидатніших майстрів українського живопису та графіки.

Обдарований від природи Тарас Шевченко рано відчув тягу до малювання. Ще змалку крейда і вуглинка були для нього неабиякою радістю. Протягом життя Шевченко проявив себе як художник-живописець, офортист, майстер малюнку, акварелі, сепії та гравюри, навіть пробував себе в скульптурі та різьбі. Шевченко залишив після себе сотні полотен та зображень, які сьогодні зберігаються в Національному музеї Тарас Шевченка.

Проте не всі сьогодні пам’ятають про художній талант письменника. Тож аби нагадати мешканцям та гостям міста про цей факт 10 березня, біля пам’ятника присвяченого Тарасу Шевченко, співробітники Покровського історичного музею провели культурно-мистецьку акцію «Відомий і невідомий Шевченко». В рамках акції всі охочі мали змогу долучитися до відтворення найвідомішої картини Тараса Шевченка «Катерина». І дорослі і малі з задоволенням робили свої штрихи на папері та разом згадували про великого сина України – Тараса Григоровича Шевченка. А шанувальники поетичної творчості Кобзаря мали змогу записати улюблені рядки з його відомих творів.

Українці у всьому світі визнають Шевченка і великим поетом, і великим художником, і великим сином українського народу, який завжди закликав до боротьби за своє визволення. Тож ми мусимо пам’ятати про його неоціненний вклад в культуру українського народу та примножувати її своїми діями та вчинками.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *