Главная > Все новости > У Покровську привітали ветеранів Другої світової війни

У Покровську привітали ветеранів Другої світової війни

День Перемоги для багатьох з нас – особливе свято! Цього року ми відзначаємо 75 річницю Перемоги, і, нажаль, багатьох ветеранів війни вже немає з нами… Проте спогади про їх героїчні вчинки залишатимуться в нашій пам’яті на віки!

Ми відвідали двох ветеранів Другої світової війни у Покровську – Глобенка Михайла Андрійовича та Довєрову Віру Леонідівну. Важко знайти у місті людину, яка б не знала або не чула про них.
Михайло Андрійович – генерал-майор у відставці, справжня людина-легенда! Завжди зібраний та витриманий, уважний до деталей та з відмінним почуттям гумору – через декілька місяців Михайло Андрійович відсвяткує своє 100-річчя.
Віра Леонідівна – у юному віці добровільно пішла на фронт, працювала у воєнній прокуратурі, служила у трибуналі. Не дивлячись на поважний вік, ця чудова жінка зустрічає нас завжди з посмішкою та власною думкою про те, що відбувається у світі.

Представники моєї команди також долучились до привітань. Без уваги не залишили жодного учасника бойових дій Покровська, Родинського, Мирнограду, Добропілля, Білозерського, Білицького, Добропільського району.

Бажаю всім ветеранам війни міцного здоров’я та довгих і щасливих років життя! Ми безмежно вдячні вам за ваш безмертний подвиг!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *