Главная > Все новости > У Покровську почнуть роботу тимчасові санітарні блокпости

У Покровську почнуть роботу тимчасові санітарні блокпости

В Україні зареєстровано вже 1892 випадки інфікування, на жаль, 57 смертельні. За останню добу додалося ще 224 випадки інфікування. По Донецькій області також збільшення — вже 11 хворих, в тому числі жителька сусіднього Мирнограда. У містах Покровськ, Родинське і у селищі Шевченко випадків немає. На самоізоляції зараз знаходиться 39 жителів. З позитивного: вже 45 жителів України одужали, в тому числі і жителька Донецької області. Про це у Фейсбук повідомила в.о. Покровського міського голови Ірина Сущенко.

З метою захисту здоров’я жителів міст Покровська, Родинського і селища Шевченко почнуть роботу тимчасові санітарні блокпости з боку міста Мирнограда, а також Добропілля перед містом Родинське.

«На них людям вимірюватимуть температуру. Якщо виявиться, що температура підвищена і є симптоми інфікування, інформація про це буде передана сімейним лікарям. Така ж робота буде організована на блокпостах з боку Селидового та Дніпропетровської області», — написала Сущенко.

Шановні жителі! Тільки вдумайтеся — 224 випадки за одну добу! Це сумний рекорд. Тільки дотримуючись правил карантину, ми зможемо призупинити поширення інфекції. Будьте відповідальними, піклуйтеся про себе і про близьких, і тоді ми зможемо швидше повернутися до нормального життя.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *