Главная > Все новости > У Покровську не виявлено жодного випадку зараження, 74 особи знаходяться в самоізоляції, 7 порушили цей режим

У Покровську не виявлено жодного випадку зараження, 74 особи знаходяться в самоізоляції, 7 порушили цей режим

Станом на сьогодні у Покровську не виявлено жодного випадку зараження, 74 особи знаходяться в самоізоляції, 7 порушили цей режим.

Інформація щодо них передана в поліцію. Про це у Фейсбук повідомляє в.о. міського голови Ірина Сущенко.

«Карантин — вимушена, необхідна міра! В нашому місті 22 тис. осіб в зоні ризику. Це пенсіонери 60+ і люди з хронічними, в тому числі легеневими захворюваннями. Якщо вони одночасно захворіють і попадуть в лікарню, жодна медична установа ні нашого міста, ні України не впорається з таким напливом.

Я розумію, що стало тепло і хочеться більше бувати на вулиці, люди старшого покоління хочуть посидіти на лавочці, але цього робити не варто. Шановні жителі, я прошу вас зателефонувати літнім батькам, приділити їм увагу, щоб вони не відчували себе самотніми. Ми в свою чергу створюємо службу психологічної підтримки для жителів Покровська, Родинського та Шевченко», — акцентує Ірина Сущенко.

Одне зі складних до вирішення питань — підтримка підприємців, які постраждали через карантинні обмеження. В місті закриті магазини, ринки, не працює сфера послуг.

Так, наразі в процесі створення на сайті міської ради майданчик по типу Розетки під девізом “Покупай покровське!”

«Але не дивлячись на всі заходи, самотужки місто не вирішить проблему людей, які втратили доходи. Прем’єр міністр пообіцяв допомогу малому та середньому бізнесу. Перші кроки — введення податкових пільг. Шановні жителі. Ситуація непроста, складно всім. Але чим відповідальність ми будемо виконувати правила, тим швидше повернемося до звичного життя», — йдеться у повідомленні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *