Главная > Все новости > Прес-клуб «Децентралізація: що далі?» та перезавантаження влади

Прес-клуб «Децентралізація: що далі?» та перезавантаження влади

Зранку зустрівся з радником посла Китайської народної республіки в Україні з питань з торгово-економічних питань паном Лю Цзюнь! — пише на своїй сторінці у Facebook нардеп Руслан Требушкин

Це була перша зустріч і вона носила більш ознайомлюючий характер. Проте нам вдалося обговорити питання двосторонньої співпраці, залучення інвестицій, створення нових робочих місць для регіону. Головне, що є суттєвий потенціал для поглиблення співпраці між нашими країнами.

Пообід я взяв учать у прес-клубі «Децентралізація: що далі?», організованому Асоціацією міст України.

Розглядали різні питання: місцевих виборів, запровадження інституту префектів, фінансової децентралізації тощо. Що стосується фінансової децентралізації, то з колегами напрацювали законопроект, яким передбачається залишати 100 % податку на доходи фізичних осіб на рівні громад!

Також розглядали деяки спірні випадки щодо об’єднання громад. Вважаю, що варто знаходити баланс між спроможністю потенційних громад та думкою місцевих жителів.

Ввечері ж відбулося позачергове засідання Верховної Ради, на якому розглядали питання діяльності Генерального прокурора. На мою думку, впроваджувана реформа прокуратури відбувається в інтересах зовнішніх гравців та призведе лише до розвалу системи прокуратури загалом.

Верховна Рада висловила недовіру генеральному прокурору Руслану Рябошапці, що має наслідком його відставку з посади. За відповідну постанову проголосували 263 народні депутати, в тому числі і я.

Загалом за ці два дні відбулося перезавантаження влади. Чекаємо тепер на презентацію чіткої програми дій і цілей вже нової владної команди!..

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *