Главная > Все новости > Правоохоронці Покровська провели профілактичні рейди по родинам, які опинились в складних життєвих обставинах

Правоохоронці Покровська провели профілактичні рейди по родинам, які опинились в складних життєвих обставинах

В результаті перевірок, батьки чотирьох авдіївських сімей, які перебувають на обліку в соцслужбах, прислухались до зауважень й усунули виявлені у них раніше недоліки. А в Покровському районі відносно батьків двох родин інспектори ювенальної превенції повторно склали адмінпротоколи.

Співробітники ювенальної превенції поліції Покровської оперативної зони не припиняють відвідувати підоблікові родини та перевіряти в яких умовах виховуються неповнолітні діти. Також під час карантину поліцейські роз’яснюють всім членам цих сімей, як захиститись від коронавірусної інфекції.

Так, співробітники Авдіївського відділення поліції вчора перевірили чотири родини зазначеної категорії. Суттєвих зауважень дорослі не отримали.

-Ми вже не вперше відвідуємо ці сім’ї й проводимо із батьками профілактичні бесіди. Раніше ми виявляли у них недоліки та надавали час на усунення. Приємно бачити, що батьки прислухались до наших зауважень й показали гарні результати: побутові умови задовільні, їжі та дитячого одягу достатньо, а головне – діти здорові та охайні. Ми й надалі контролюватимемо ці родини,- зауважила інспекторка ювенальної превенції Авдіївського відділення поліції Тетяна Нестерук.

Також вчора профілактичний рейд по підобліковим сім’ям Родинської міської ради провели поліцейські Покровського відділу поліції. Загалом було перевірено чотири родини й в двох з них виявлені неналежні умови для проживання.

-Загалом в цих двох сім’ях виховується 9 дітей різного віку. Нами вже складались адміністративні протоколи через недбале ставлення батьків до умов проживання власних дітей  та їх виховання. Сьогодні ми побачили, що дорослі продовжують нехтувати батьківськими обов’язками. В будинках антисанітарія, діти недоглянуті. В своє виправдання батьки сказали, що не встигли прибрати й нагодувати малечу та видно, що це їх звичне середовище. На цей раз ми також склали адмінпротоколи та надали термін дорослим для виправлення ситуацію. В іншому випадку ми будемо ініціювати тимчасове вилучення неповнолітніх дітей з цих сімей,- зазначила інспекторка ювенальної превенції Покровського відділу поліції Ірина Грицай.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *