Главная > Все новости > Поліцейські Покровська проводять превентивні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції

Поліцейські Покровська проводять превентивні заходи щодо запобігання поширенню коронавірусної інфекції

Співробітники ювенальної превенції Покровського відділу поліції та підпорядкованих відділень разом з представниками служби у справах дітей навідують людей похилого віку та родини, які опинилися у складних життєвих обставинах щоб встановити хто потребує допомоги та попередити містян про карантинні заходи.

Правоохоронці забезпечують контроль за дотриманням обмежень, встановлених Кабінетом міністрів України, зокрема перевіряють власників магазинів, кафе, підприємства, що надають послуги з пасажирських перевезень.

Робота правоохоронців спрямована на проведення профілактичної та роз’яснювальної роботи щодо важливості дотримання тимчасових обмежень. Крім забезпечення карантинних заходів, поліцейські виконують свою щоденну роботу: забезпечують охорону громадського порядку, реагують на всі заяви та повідомлення громадян, несуть службу на блокпостах, чергують в добових нарядах, здійснюють контроль за дорожнім рухом тощо.

Щоб перевірити батьків та дітей за місцем мешкання, їх побутові умови та дізнатися про проблеми, співробітники ювенальної превенції разом з представниками служби у справах дітей регулярно проводять профілактичні рейди.

Під час таких заходів з батьками проводяться профілактично-роз’яснювальні бесіди, щодо належного виконання батьківських обов’язків по вихованню дітей, умов проживання та гігієнічних норм в оселі. Крім того поліцейські попереджають родини про необхідність дотримання норм встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *