Главная > Все новости > КАБМІН ПОГОДИВ ЗАЛУЧЕННЯ 100 МЛН ДОЛАРІВ ВІД МБРР НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТУ 3В

КАБМІН ПОГОДИВ ЗАЛУЧЕННЯ 100 МЛН ДОЛАРІВ ВІД МБРР НА РЕАЛІЗАЦІЮ ПРОЄКТУ 3В

Кабінет міністрів України на своєму засіданні, 2 вересня 2020 року, погодив залучення позики у розмірі 100 мільйонів доларів США від Міжнародного банку реконструкції та розвитку (МБРР) для реалізації проєкту «Східна Україна: возз’єднання, відновлення та відродження» (3В) та визначив склад делегації України для участі у переговорах з банком.

Також Кабмін уповноважив Віцепрем’єр-міністра України-Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Олексія Резнікова підписати з МБРР Угоду про відповідну позику.

Проєктом передбачено проведення капітального ремонту близько 183 км автомобільних доріг в Луганській області, які є ключовими транспортними коридорами в регіоні, та залучення інвестицій для відновлення сільського господарства через реалізацію окремих сільськогосподарських суб-проєктів, спрямованих на вирішення наслідків збройної агресії РФ для сільськогосподарської галузі на території Луганської області, підконтрольній Уряду України.

Проєкт має на меті зростання економічних можливостей, згуртованості та включення у соціально-економічне життя країни громад, що постраждали внаслідок агресії РФ, через залучення інвестицій в місцеву інфраструктуру.

У рамках підготовки  проєкту Мінреінтеграції розроблено рамкові документи з управління навколишнім та соціальним середовищем, порядок управління трудовими ресурсами, а також процедура відчуження земельних ділянок та іншого нерухомого майна, що на них розташоване, і які будуть впроваджуватися під час реалізації Проєкту.

Кредит надається на 27 років під 0,25% річних, перші 12 років — пільгові.

Джерело

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *