Главная > Все новости > Анонсы > «Вулверхемптон» – «Саутгемптон»: прогноз Івана Громікова

«Вулверхемптон» – «Саутгемптон»: прогноз Івана Громікова

Прогнозом на матч англійської Прем’єр-ліги «Вулверхемптон» – «Саутгемптон» ділиться Іван Громіков, відомий в Україні фахівець з англійського футболу, коментатор каналів Setanta Sports і постійний прогнозист «Рейтингу Букмекерів».

Зовсім різні команди грають у понеділок, хоча обидві можуть похизуватися стартом сезону. Куди більш атакувальний та агресивний «Саутгемптон» не програє у шести поєдинках, і в певний момент минулого туру команда Ральфа Хазенхюттля навіть йшла на вершині таблиці. «Вулвз» програли в останній зустрічі «Лестеру», але вони все одно набирать достатньо очок за рахунок мінімальних перемог.

Думаю, що такий стиль «Вулвз» визначатиме поєдинок. Команда Нуну діятиме обережно та не дозволить «Саутгемптону» на повну задіяти пресинг, тим більше без Данні Інгза. «Тотал менше» – дуже надійний варіант для поєдинків «Вулверхемптона», і я не думаю, що від нього слід відходити в цьому турі.

Пропоную ставити саме на ТМ 2.5 за 1.65.”

На цей матч можливо зробити ставку в букмекерській конторі Favbet. На порталі “Рейтинг Букмекерів” ця БК має рейтинг 5 з 5. Експерти оцінили на найвищий бал надійність, бонуси та зручність платежів контори.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *