Главная > Все новости > У Покровську випадків інфікування коронавірусом немає, 40 жителів перебувають на самоізоляції

У Покровську випадків інфікування коронавірусом немає, 40 жителів перебувають на самоізоляції

У Донецькій області вже зафіксовано 9 випадків коронавірусної інфекції, один з них, на жаль, смертельний. В Покровську випадків немає, 40 жителів перебувають на самоізоляції. Про це у Фейсбук повідомила в.о. міського голови Ірина Сущенко.

Традиційно на початку нового робочого тижня Ірина В’яеславівна звітує перед городянами про ситуацію в місті.

Продовжує роботу медичний штаб.

Вирішено питання придбання реанімаційних ліжок для особливо важких пацієнтів. Поліпшилася ситуація із забезпеченням медиків індивідуальними засобами захисту. Для роботи з хворими придбані рукавички, бахіли, халати.

Щодо посилення карантинних заходів.

Щоб не допустити швидкого поширення хвороби від кожного з нас вимагається, в першу чергу, дисципліна і відповідальність. Зі свого боку Покровська міська рада протягом тижня надасть 10 тис. масок для жителів міста.

Щодо соціального захисту наших жителів.

З завтрашнього дня в місті починає працювати спільна програма міністерства соціальної політики і однієї з торгових мереж. Самотнім жителям старше 60 років і людям з інвалідністю 1 групи буде роздано 1,5 тис. продуктових наборів.

Шановні жителі! За даними міністерства охорони здоров’я пік захворюваності може бути вже до кінця тижня. Так, нам може здаватися, що це нас не торкнеться, не торкнеться нашого міста, але це відчуття оманливе. Тому я закликаю вас бути відповідальним і дисциплінованими. І тоді ми швидше повернемося до звичного життя

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *