Главная > Все новости > У Покровську в ДонНТУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам

У Покровську в ДонНТУ відбулася урочиста церемонія вручення дипломів магістрам

Двадцять четвертого січня в Донецькому національному технічному університеті відбулася хвилююча та радісна подія – церемонія вручення дипломів магістрам. Подолавши непростий шлях тривалістю у п’ять з половиною років, сповнений багатьох викликів, винуватці свята зібралися, аби отримати головний документ і розділити радість зі своїми рідними та друзями.

Так, відкрив захід ректор ДонНТУ Ярослав Ляшок, який привітав присутніх із присвоєнням освітньо-кваліфікаційного рівня «Магістр», а також висловив надію, що отримані в університеті знання стануть надійним підґрунтям для подальших життєвих здобутків молоді. Наостанок Ярослав Олександрович побажав випускникам, аби успіх і вдача стали вірними супутниками у їх житті. Після цього ректор вручив дипломи з відзнакою магістрам-відмінникам.

На свято завітала і представниця ПрАТ «Шахтоуправління “Покровське”» Олена Дунічева, провідний спеціаліст з навчання. Олена Анатоліївна наголосила, що вже протягом багатьох років ДонНТУ є кузнею кадрів і дає знання значній кількості керівників для Донецької області та всієї України. Також гостя наголосила на формах співробітництва між вишем і підприємством і запрошувала молодь працювати в шахтоуправлінні.

Далі з вітальними словами виступили декани факультетів і вручили випускникам завітні дипломи.

Також зі словами поздоровлень до присутніх звернулися директор Навчально-наукового індустріального інституту Світлана Лисенко та директор Інституту післядипломної освіти Ольга Ганич. Підняла настрій присутнім запальною піснею студентка гірничого факультету Христина Маршеруєва.

Вікторія Воропаєва, проректор з науково-педагогічної роботи, привітала всіх присутніх із завершенням навчання та побажала, аби отримані в університеті знання та досвід  допомагали в подальшому житті, після чого вручила подяки найактивнішим студентам, які вдало поєднували лекції та практичні заняття з громадським життям.

Від імені молоді виступила випускниця факультету МЕХТ Софія Гайдаш. Дівчина з теплотою згадувала університетські роки та яскраві події, які назавжди залишаться в серці,  подякувала викладачам і керівництву вишу за віддану працю, а також батькам, які завжди підтримували та надихали на нові перемоги

А на завершення заходу пролунав міжнародний гімн студентства – Гаудеамус.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *