Главная > Все новости > Анонсы > У Покровську планують створити базу для спортивних єдиноборств

У Покровську планують створити базу для спортивних єдиноборств

3 червня заступник голови Донецької облдержадміністрації Вадим Філашкін і начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Володимир Мицик із робочим візитом відвідали місто Покровськ, де розглядається можливість створення комплексу для розвитку спортивних єдиноборств.

Відзначимо, що після переміщення з Донецька саме в Покровську функціонують офіси двох регіональних спортивних шкіл – Донецької обласної спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з боксу та Обласної дитячо-юнацької спортивної школи з кікбоксінгу. Ці позашкільні навчальні заклади не мають власної спортивної бази, і тому проводять навчально-тренувальний процес на об’єктах, що орендуються.

Можливим місцем розміщення сучасного спорткомплексу розглядається територія селища Динасового заводу міста Покровськ по вулиці Степана Бовкуна, поблизу СК «Металург». Для реалізації зазначеного проєкту є необхідні умови – підведено комунікації, поруч розташовані два гуртожитки, заклад громадського харчування, відкрита паркова зона.

Передбачається, що майбутня база єдиноборств сприятиме розвитку в Донецькій області та Покровську таких видів спорту, як бокс, кікбоксинг WAKO, рукопашний бій, змішані єдиноборства ММА, джиу-джитсу, греплінг. Планується облаштування в спеціалізованому комплексі 2 рингів, зон для кросфіту, силової підготовки та відновлення спортсменів, що дозволить проводити тренування і змагання на високому рівні.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *